קידום אתרים
קידום אתרים קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל
קידום אתרים באינטרנט
פרסום אתרים
בניית אתרי אינטרנט
בניית אתרים
בניית אתר
חנות וירטואלית
אחסון אתרים


חדשות
MSN מול גוגל
מיזוג של יאהו עם MSN צעד נוסף בתחרות מול גוגלבעת האחרונה זה התחיל כשמועות בלבד אולם לאחרונה מסתמן רכישת יאהו על ידי חברת MSN ענקית התוכנה. צעד זה הינו חלק מתחרות כוללת של אמאסאן מול חברת גוגל. בימים האחרונים ישנם דיווחים על אפשרות מיזוג או רכישה של יאהו, ומנגד דיווחים על נסיגה של ענקית התוכנה מהרכישה.

כך או כך הידיעות הללו עשו רק טוב למניית יאהו לטווח הקצר, וביטולה של הרכישה עוד עלול לגרום לירידה חזרה של ערך המניה. לא סוד הוא כי מנוע החיפוש גוגל מוביל ברשת האינטרנט בכל הקשור לחיפוש ואיתור מידע, מלבד שירותים רבים שגוגל מספקת - זוהי ספינת הדגל של גוגל. ומולה אמ אס אן חברת התוכנה המובילה ויצרנית חלונות המנסה תדיר להציג מנוע חיפוש אלטרנטיוי לגוגל - אולם ללא הצלחה גדולה.

דיווחים מהימים האחרונים דווקא מורים על ניסיון של שיתוף פעולה בן גוגל ליאהו, אשר מתכוונת להציג קישורים ממומנים של גוגל בכל רשת האתרים שלה. פעילות ודיווחים אלו נראים לקורא מן הצד כאילו שני ענקים מנסים להתחרות על חברת יאהו שגם אינה קטנה כלל ועיקר, בדומה לשני מחזרים על ליבה ( או נכסיה ) של מחוזרת אשר עולה לכותרות וכל העיניין מעורר סקרנות ורצון להמשך מעקב אחר ההתפתחויות בנושא. וכמו בכל שוק כשהביקוש עולה גם המחיר עולה או לפחות הדרישות למחיר. ביום 4-5-08 מדווחים בנענע מחשבים עוד ידיעה שהנה מיקרוסופט כבר נסוגה מהצעת הרכישה וזאת לאחר שבעבר העלתה מיקרוסופט רעיון להשתלטות עויינת על יאהו.  http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=552567&TypeID=1&sid=127 .
2008-05-04

 
 

 
 |    קידום אתרים     WWW.ATRBIZ.COM - כל הזכויות שמורות