קידום אתרים
קידום אתרים קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל
קידום אתרים באינטרנט
פרסום אתרים
בניית אתרי אינטרנט
בניית אתרים
בניית אתר
חנות וירטואלית
אחסון אתרים


חדשות
אתר בדק בית
בניית אתר בדק בית הומלי, מידע לגבי שנת בדק בית ואיתור ליקויי בניה.אתר בדק בית

בדק בית

ביצוע בדק בית לכל דירה חדשה או בית יד שניה. בניית בית חדש מלווה תמיד בהתרוממות רוח ושמחה מתוך ציפייה למגורים בבית חדש על כל המשתמע מכך. גם רכישת דירה חדשה למגורים - שהינה גם אחד מהנכסים של המשפחה - מעוררת שמחה לא קטנה לקראת המעבר אל הבית. אך כמו בישראל העיניינים מלווים לעיתים קרובות בלא מעט כשלים ועגמת נפש לא קטנה כאשר מגלים את איכות הבניה והשימוש בחמאי גלם על ידי הקבלן אשר מטעמיו העיסקיים או אילוצים טכניים השתמש במוצרים לא נאותים או יצר לא מעט ליקויי בניה בבית. לעיתים רבות הבעיות צצות לאחר שנה ויותר ולא תמיד יתגלו על ידכם באם החלטתם לא לבצע בדק בית. המלצה מבעלי דירות חדשות שיש להם מעט יותר ניסיון מכם היא לבצע בדק בית על יד מקצוענים אשר מכירים טוב יותר מכם את החוקים ותקנות הבניה - ולצערנו קבלני הבניה לרוב לא לוקחים אותם בחשבון בעת בניית הבית, ונוטים גם לפעמים להתעלם מחלקם מתוך כוונה גרידא של חיסכון עלויות בניה.

חברות בדק בית

אם ישנה תופעה של איכות בניה ירודה אשר לא עומדת בתקנים ובהסכמים שנחתמו עם החברה המבצעת, או היזם או ישירות עם קבלן הבניין - מצד שני ישנן חברות אשר יספקו את שירות בדק בית בתום שנת בדק הבית לכל דורש. משום כך בנינו את אתר בדק בית הוםלי חשוב לדעת ולהטמיע כי גם אם הנך חושב שיש לך ידע טכני מספיק טוב ומעמיק בתחום בניה או שיפוצים, אין הדבר אומר כי כדאי לך לוותר על שירות חיצוני כזה ולבצע בעצמך את הביקורת. סביר להניח כי דברים רבים אשר אינם גלויים לעיניך מחוסר רקע מקצועי  לא יובאו בחשבון כאשר תנסה לאתר ליקויי בניה בדירתך. בישראל פועלות לא מעט חברות מומחות בתחום ובחלקן מבצעות גם בדיקה של זיהום אוויר בסביבת המגורים, קרינה אם יש באזור וישנן גם חברות בדק אשר יבדקו את השכנים והדיירים במקום באופן דיסקרטי וינסו לאפיין את הרקע הסוציו אקונומי של התושבים באזור ומה הרמה שלהם. המלצתנו להשאיר את הביקורת למקצוענים אשר בסופו של התהליך גם יגישו לכם דוח בדק בית מקיף.

דוח בדק בית

אם בחרת בשירות של בדק בית על ידי מומחה, כדאי להתכונן לכך כבר כמה ימים לפני כן בהכרת שטחי הבית וחלוקתו לפי מרכיבים כגון מטבח שרותים סלון חדרים וממד. רשמו לפניכם כל כשל או ליקויי גלויי לעין או כזה שניתקלתם בו קודם וכעת הוא בקושי גלויי, לדוגמה רטיבות בארון מטבח מתוך הקיר אשר נעלם היות ובימים האחרונים לא השתמשתם במים במטבח ועל כן כעת הקיר כבר יבש. הכינו את הרשימה לקראת בואו של הבודק, והעירו את תשומת ליבו לכאלו בעיות. למרות שהנציג שהזמנתם יכולים להסתדר ללא עזרתכם המקצועית. לאחר הבדיקה שעלולה לארוך אפילו עד שעה וחצי - תלויי בקריטריונים שונים כגון גודל הדירה וריבויי הליקויים - הבודק יתמחר כל מפגע ליקויי או כשל שגילה ויכין דוח של התקלות  לפי מיקומו הפיזי בבית, לעיתים יצורף ציטטה מתוך התקנון לגבי מרכיב מסויים, ובסוף הדוח יהיה תמחיר כולל של עלות הכשלים שמצא.

 
2008-08-08

 
 

 
 |    קידום אתרים     WWW.ATRBIZ.COM - כל הזכויות שמורות