קידום אתרים
קידום אתרים קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים
קידום אתרים בגוגל
קידום אתרים באינטרנט
פרסום אתרים
בניית אתרי אינטרנט
בניית אתרים
בניית אתר
חנות וירטואלית
אחסון אתרים


חדשות
תוצאות קידום בגוגל
מהיום תוצאות קידום בגוגל מותאמות אישית. יש לזה הרבה חסרונות - בעיקר חוסר הפרטיות ומעקב אחרי גולשים, יותר נכון לאמר עוקבים אחרי הדפדפן ומציגים תוצאות של אתרים שביקרתם בהם.תוצאות קידום בגוגל והתאמה אישית
איזה בלאגן. מהיום תוצאות קידום בגוגל מותאמות אישית. יש לזה הרבה חסרונות - בעיקר חוסר הפרטיות ומעקב אחרי גולשים, יותר נכון לאמר עוקבים אחרי הדפדפן ומציגים תוצאות של אתרים שביקרתם בהם.
עוקבים אחרי הדפדפן של המשתמש ומתאימים תוצאות.
לא טוב - פגיעה טוטאלית בפרטיות.
לא טוב - תוצאות שונות מדפדפן אחד למשנהו.
לא טוב - אם חיפשת מושג ונכנסת לאתר לא מעניין ומייד יצאת מחוסר עיניין,
(נניח תאים סולאריים - ואין באתר מידע מתאים )
גם בפעם הבאה תוצג התוצאה ובמיקום גבוה יותר - מי יודע אולי גוגל יעקבו כמה זמן שהינו באתר ?! ולפי זה ידרג להבא את שאר האתרים היותר מעניינים וכל זה על חשבון איבוד הפרטיות. ואולי יש כאן פתח לספאמרים - אם מישהו שמקדם בצורה לא נאותה אתרים ומכונה בלאק האט ישתדל מאוד מאוד מכמה וכמה מחשבים להכנס תמיד לאתר מסויים גוגל יסיק מכך כי נוצר עיניין באתר הספאם והוא ממש רלוונטי למחפשים - ולכן יש לדרג אותו - על ידי האגוריתם - במיקום גבוה יותר..

נראה כמו תחילת הסוף של מקדמי האתרים - הללויה .....לקישורים ממומנים בגוגל !
הללו את בעלי הממון שיש להם תקציבים וכסף לפרסום. דווקא גוגל שדגלו בהצגת תוצאות חיפוש האורגני ולא נתנו עדיפות לבעלי הכסף הגדול לזכות במיקומים טובים. סביר להניח שהמניע לזה הוא יותר עיסקי וכלכלי לגוגל, שהרי מהיום כל משתמש יראה תוצאות אחרות, אבל מה שבטוח המודעות הממומנות כן יוצגו בצורה חופפת לכל - פחות או יותר - ומכאן תתחיל נהירה אל הקישורים בתשלום בתוצאות החיפוש.

לא טוב כי לא שאלו אם המשתמש רוצה אופצייה זו.
לא טוב - כי אי אפשר לבטל זאת. למרות ההודעה של גוגל
"...תוצאות החיפוש שלך הותאמו אישית בעקבות פעולות חיפוש מדפדפן זה. מידע נוסף
בטל את ההתאמה האישית המבוססת על פעולות החיפוש.."  - חיפשתי ולא מצאתי היכן מבטלים זאת. הצרה בהמשך שהגולש צריך לפתוח חשבון בגוגל כדי להתאים יותר את זה. אבל אם תרצה לראות כיצד התוצאות הן ללא ההתערבות ישנה הודעה בזו הלשון :  ".. אם אתה סקרן, ניתן לראות כיצד חיפוש אחר ---...מילות החיפוש... --- נראה ללא שיפורים אלו.." נראה לכם שהמשתמשים יתחילו לשוטט ולבדוק .... ספק רב.

מן הראויי היה לשאול כל משתמש  - האם אתה מעוניין שנעקוב אחרי הדפדפן שלך ? האם אתה רוצה לראות תוצאות שכבר ביקרת בהם ?
2009-12-10

 
 

 
 |    קידום אתרים     WWW.ATRBIZ.COM - כל הזכויות שמורות